Kurs Elementor Pro – Twórz piękne i NIESTANDARDOWE układy stron bez kodowania

Elementor Expert jest dla osób które, krok po kroku, chcą nauczyć się jak tworzyć piękne i niestandardowe układy na stronach www przy pomocy kreatora Elementor.

Zobaczysz jak za pomocą Elementora budować spersonalizowane nagłówki, stopki, układy stron, bloga, wpisy, sklep, a nawet dodawać niestandardowe typy wpisów, własne pola i wiele więcej.

Co zawiera kurs?

Poukładany i logiczny proces nauki KROK-Po-KROKU

MODUŁ 1

Podstawy tworzenia w Elementor

W tym module dowiesz się, jak zainstalować i skonfigurować wtyczkę Elementor, aby w przyszłości móc w pełni wykorzystać jej możliwości. Dowiesz się również, jak poruszać się po interfejsie Elementora.

MODUŁ 2

Proces tworzenia w Elementor Pro

Zobaczysz jak używać Elementora Pro do tworzenia wspaniałych stron. Omówimy wszystkie elementy, których można użyć do stworzenia strony.

MODUŁ 3

Dostosowanie sklepu

Nauczysz się jak dostosować wygląd sklepu WooCommerce. Odkryjesz sposób na wyświetlanie produktów według swojego upodobania, a także stworzysz stronę pojedynczego produktu tak jak Ty chcesz. Przystosujesz wygląd strony koszyk i formularza zamówienia.

MODUŁ 4

Niestandardowe wpisy, pola i tagi dynamiczne

Zobaczysz jak tworzyć niestandardowe typy wpisów, własne pola na stronie edycji wpisu oraz jak korzystać z treści dynamicznych.

Po kursie z łatwością stworzysz takie strony jak:

Pytania i odpowiedzi

Tak. Kurs został tak zaprojektowany aby poprowadzić Cię od samych podstaw, aż do zaawansowanych zagadnień do stania się Ekspertem od Elementora.

Dostęp do kursu i wszystkich jego aktualizacji otrzymujesz na 3 lata. Przez ten czas spokojnie przyswoisz wiedzę z kursu i dodatkowo masz motywację aby ten kurs przerobić, a nie tylko kupić i zostawić na wieczne zapomnienie.

Tak, uzupełnij w zamówieniu NIP i nazwę firmy.

  • dla fanów Elementora, którzy chcą poznać wszystkie jego funkcje,
  • dla osób, które tworzą strony i sklepy aby tworzyć szybciej i zarabiać więcej,
  • dla osób, które chcą poznać bezpłatne wtyczki, które zwiększają możliwości Elementora,
  • dla osób, które chcą nauczyć się Elementora Pro od A do Z,
  • dla wirtualnych asystentek,
  • dla osób, które mają stronę w Elementor ale nie widzą jak dokonać przy pomocy Elemntora zmian na stornie.
297,00 
297,00